UAB „Nokvėja”

APIE MUS


Sena kaip pasaulis tiesa – gražiausios idėjos gimsta ir geriausi darbai vyksta bendradarbiaujant… Bendradarbiaujant gimė ir UAB NOKVĖJA: ją 1995 metais įkūrė energingas norvegų verslininkas ir jauna lietuvių šeima. Pastebėję, kad tuometinėje Lietuvos rinkoje lašišos pasiūla labai nedidelė, mes, įmonės įkūrėjai, nusprendėme pradėti šios kokybiškai Norvegijoje užaugintos žuvies prekybą. Todėl 1996 metais savo tėviškėje, esančioje Žvainių kaime prie Salantų miestelio, turėtus ūkinius pastatus pritaikėme gamybinei veiklai – 40 kv. metrų vasarinė virtuvė virto žuvų apdorojimo patalpomis. Pradėjome pjaustyti lašišas porcijomis – kepsniais, šią žuvį sūdyti ir rūkyti. Į šeimos sukurtą verslą įsitraukė ir kaimynai. Taip pamažu, sąžiningai ir nuosekliai ta linkme dirbant, UAB NOKVĖJA ženklas tapo žinomas geriausių Lietuvos restoranų virtuvėse. 

2001 metais gamybines patalpas padidinome jau iki 500 kv. metrų, įdiegėme maisto saugos užtikrinimo sistemą RVSVT. Pagal senus norvegų brėžinius įrengėme tradicinę žuvų rūkyklą. 

2003 metais susipažinome su kauniečių įkurta UAB „NOWACO LIETUVA“ (dabar UAB „BIDFOOD LIETUVA“), padėjusia mums atrasti daugiau kelių į rinką. Ši bendrovė tapo mūsų gaminamų lašišos produktų platintoja. UAB „NOWACO LIETUVA“ užsakymu pradėjome pakuoti užšaldytas žuvis ir jūrų gėrybes ir tiekti šiuos produktus mažmeninės prekybos tinklams. Tapę ilgamečiais ir patikimais partneriais, kartu dirbame iki šiol.

2005-2015 metais pastatėme modernius šaldytuvus, įsigijome svėrimo ir pakavimo įrangą, inovatyvius, pjaustymui skirtus įrenginius. Dabar turime galimybę pagaminti ir supakuoti 150-240 tonų žuvies per mėnesį. Reikia akcentuoti tai, kad pripažįstame maisto natūralumą, todėl cheminiai priedai gamyboje nenaudojami. Visi produktai gaminami tik klientui užsakius, todėl yra švieži, neužsibuvę sandėliuose, nepraradę geriausių maistinių savybių. Per dvidešimt veiklos metų įgyta vertinga patirtis, suburti profesionalūs darbuotojai, padidintas teikiamų paslaugų spektras.

Geros gamybos praktikos ir specialiųjų kompetencijų mūsų darbuotojai įgijo dirbdami žuvų apdorojimo įmonėse Norvegijoje. 

Esame vidutinio dydžio įmonė ir siekiame tokia išlikti. Dirbame lanksčiai ir kokybiškai. Teikiame aukštos kokybės paslaugas, kurias vertina pasitikėjimą mumis įgiję klientai. Efektyvūs sprendimai priimami greitai, problemos sprendžiamos čia ir dabar. Visuomet pasiūlysime aukštos kokybės produktus ir paslaugas už tinkamą kainą. Branginame ilgamečius partnerius, esame atviri naujiems ryšiams.

Mums sekasi, nes įmonėje dirba darbštūs, visada gerai nusiteikę, savo darbą puikiai išmanantys, tvirto charakterio žemaičiai. Kai mūsų klausia, kaip gyveni, labai malonu ir gera atsakyti – kaip žuvis vandeny...